Oddaj swój samochód w dobre ręce

Jeśli planujesz sprzedać swój samochód i szukasz uczciwej i korzystnej oferty, jesteś we właściwym miejscu. U nas nie tylko uzyskasz najlepszą cenę za swój pojazd, ale także doświadczyesz szybkiego, bezstresowego procesu sprzedaży.

Dowiedz się więcej
proces sprzedaży

Sprzedaj samochód w 3 krokach

Odwiedź PIA Market i wyceń swój samochód
Nasz system automatycznie wyliczy cenę Twojego samochodu opierając się na charakterystyce modelu oraz najistotniejszych danych takich jak ilość przejechanych kilometrów.
1
Otrzymaj szczegółową wycenę
Na twój adres mailowy dostaniesz szczegółową wycenę, następnie kontaktujemy się w celu dokładnego omówienia oferty, oraz szczegółów transakcji i umówimy spotkanie z doradcą.
2
Stwórz atrakcyjną ofertę z naszym doradcą
Na spotkaniu określimy dokładnie szczegóły Twojej oferty. Następnie wystawimy Twój samochód na naszym PIA Market. Nie musisz się o nic martwić, wszystkim zaopiekują się nasi specjaliści.
3

Zacznij od wyceny swojego samochodu z PIA Market, następnie poprowadzimy Cię przez cały proces sprzedaży.

Wyceń swój samochód

Dlaczego warto wybrać nasz skup samochodów?

NAJLEPSZE CENY

Nasz zespół ekspertów dokładnie oceni Twój samochód i zaproponuje uczciwą cenę, która odzwierciedla jego wartość rynkową.

Darmowa wycena

U nas nie musisz martwić się formalnościami. Zajmiemy się wszelkimi dokumentami, a proces sprzedaży będzie błyskawiczny.

Darmowa wycena

Oferujemy darmową wycenę Twojego samochodu. Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci przygotują dla Ciebie najlepszą ofertę.

natychmiastowa płatność

Po akceptacji oferty natychmiastowo dokonamy płatności. Nie czekaj na swoje pieniądze - otrzymasz je od razu!