Naprawy nadwozi i lakierowanie

Dobór właściwego ubezpieczenia jest kluczowy, dlatego staramy się dać naszym klientom profesjonalne wsparcie w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia samochodowego.

Przeglądaj oferty
KOMPLEKSOWA USŁUGA
Przywrócimy Twojemu samochodowi dawny kształt i kolor!

Wypadki się zdarzają, często nie da się przewidzieć co się może wydarzyć na drodze. Ale grunt to wiedzieć jak takie szkody naprawić, dlatego w Porsche Inter Auto zapewniamy szybką i kompleksową naprawę blacharską nadwozia oraz profesjonalnego lakiernictwa.

W naszych salonach proces naprawy jest wykonany z należytą precyzją, aby po szkodzie nie pozostał żaden ślad.

wykwalifikowaNI specjaliści
Nasi specjaliści - prawdziwi mistrzowie swojego fachu

Nasi doświadczeni blacharze potrafią przywrócić blasze samochodu jej dawną świetność. Wieloletnie doświadczenie i precyzja ich pracy gwarantują, że nawet najmniejsze wgniecenie czy rozległa rysa nie stanowi dla nich wyzwania.

Nasi lakiernicy starają się używać innowacyjnych metod, aby nadać Twojemu samochodowi piękny, nasycony kolor i połysk, który zachowa się przez długi czas.

FAchowe doradztwo
Wiemy jak naprawić Twój samochód

W Porsche Inter Auto przyjmujemy zgłoszenie o szkodzie na miejscu, ale również możemy dokonać analizy szkody oraz jej wyceny przed podjęciem przez Ciebie decyzji o oddaniu samochodu do naprawy, bez zobowiązań.

Po przedstawieniu oferty klientowi dostosowujemy ją do jego potrzeb i oczekiwań. Korzystając z wieloletniego doświadczenia z chęcią doradzimy najwłaściwsze rozwiązania.