Nasza misja - jakość
i bezpieczeństwo

W Porsche Inter Auto dążymy do zrozumienia indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów, abyśmy mogli dostosować naszą ofertę do ich wymagań.

NASZA HISTORIA

O nas

Nasza marka kładzie ogromny nacisk na zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa w naszych pojazdach. Wszystkie nasze auta osobowe oraz samochody dostawcze przechodzą rygorystyczne testy jakości, abyśmy mogli dostarczyć klientom produkty najwyższej klasy.

Dodatkowo, nasz zespół specjalistów dba o regularne przeglądy i konserwację pojazdów, aby zapewnić długotrwałą niezawodność i zachować ich doskonały stan.

1

Wszystko zaczęło się od… Volkswagena garbusa

W 1949 rodzeństwo Louise Piëch oraz Ferry Porsche rozpoczęli import oraz sprzedaż kultowego Volkswagena garbusa. W tym samym roku otwarto pierwszy salon Porsche Inter Auto w Salzburgu u podnóża Alp.

Sportowe samochody zyskiwały coraz większą popularność, co powodowało potrzebę stworzenia większej ilości punktów sprzedaży. Niewiele lat później firma zaczęła być znaczącym przedsiębiorstwem na europejskim rynku samochodowym.

2

Jakość, innowacyjność oraz profesjonalizm na światową skalę

Innowacyjne modele, wykwalifikowany personel oraz wysoka jakość to tylko nieliczne powody przez które firma wzbudziła zaufanie coraz większej grupy klientów oraz  zainteresowanie w innych krajach Europy.

Upadek Muru Berlińskiego otworzył przed firmą jeszcze więcej możliwości. Rozpoczęto nowe inwestycje na terenie Niemiec, Europy Wschodniej oraz Włoch. Powstawały kolejne salony samochodowe Porsche Inter Auto w innych krajach, nawet Ameryki Południowej oraz w Chinach.

Dzisiaj Porsche Inter Auto to największy dealer samochodowy w Europie, a jego rozwój w różnych zakątkach świata nadal trwa! Znane marki takie jak Skoda, Bentley, Porsche, Lamborghini, Volkswagen zdobią witryny naszych salonów i przyciągają kierowców, dla których wysoka jakość i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu.

3

Porsche Inter Auto
w Polsce

Pierwszy salon Porsche inter Auto został otworzony w 2012. Dzisiaj jesteśmy już w 15 miejscach w całej Polsce. Nasze salony znajdziesz w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Rybniku, Sosnowcu i Tychach.

W Porsche Inter Auto stawiamy na intensywny rozwój oraz najwyższą jakość usług. Nigdy nie zapominamy o naszej misji, żeby dostarczać naszym klientom wysokiej klasy usługi, oraz bezpieczne i wysokiej jakości samochody.

Kariera

PIA to ludzie z pasją!

Rozpoczynaliśmy jako skromna, rodzinnie prowadzona firma, a dziś jesteśmy jednym z największych graczy na tym polu. To właśnie nasza wytrwałość i oddanie sprawiają, że wciąż rozwijamy się i stawiamy czoła globalnym trendom w mobilności.

U nas praca to nie tylko zajęcie - to styl życia dla prawdziwych pasjonatów motoryzacji. Nasza zaangażowana załoga stanowi rdzeń naszej firmy, a wspólna miłość do samochodów tworzy wyjątkową atmosferę.

Dołącz do nas!
REGULAMINY

Reguły obowiązujące w Porsche Holding

Kodeks Postępowania

Poprzez Kodeks Postępowania chcemy budować odpowiedzialność naszej firmy jako członka społeczności, partnera handlowego i pracodawcy.

Dowiedz się więcej

System Zgłaszania Nieprawidłowości

Fundamentem naszej kultury organizacyjnej są nie tylko wewnętrzne procedury i procesy czy działania kontrolne, ale również uczciwość, zaangażowanie oraz zaufanie naszych pracowników.

Dowiedz się więcej

Nasze marki

Do Twojej dyspozycji udostępniamy 33 salony w całej Polsce. Zapewniamy profesjonalną opiekę i doradztwo na najwyższym poziomie.

Znajdź swój samochód
Volkswagen
Audi
Skoda
Bentley
Lamborghini
Porsche
Volkswagen
Samochody dostawcze
Skontaktuj się z nami
Miasto
Salon
Dziękujemy za przesłaną wiadomość.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Porsche Inter Auto Sp. z o. o.
Ul. Sekundowa 1,
02-178 Warszawa
+48 22 223 15 00
Biuro
Porsche Inter Auto Sp. z o. o.
Ul. Sekundowa 1,
02-178 Warszawa
+48 22 223 15 00
Dane firmowe
Porsche Inter Auto Sp. z o. o.
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XIV Wydział Gospodarczy Rejestru Sądowego
KRS: 0000108213
REGON: 272249958
NIP: 646-10-02-655
Kapitał zakładowy: 8 837 600 PLN
BDO: 000010081