Samochody odnowione z pasją i starannością

Jakość i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze. Dlatego też wszystkie modele, które prezentujemy w ofercie są poddane gruntownemu przeglądowi i serwisowi, oraz sprawdzamy ich historię i pochodzenie.

Przeglądaj oferty
Fachowe doradztwo
Doradzimy Ci jak wybrać idealny samochód

W naszych salonach znajdziesz znane i solidne marki takie jak Audi, Volkswagen, Skoda, Bentley, Lamborghini, Porsche i wiele innych. Niezależnie czy szukasz luksusowego sportowego auta, miejskiego kompaktu, czy rodzinnego kombi- szukając go na PIA market możesz być pewny, że każdy z nich jest w idealnym stanie.

Z nami wybór samochodu staje się łatwy

Wybór samochodu może czasem wydać się trudny. Z nami można prościej. Dokładne przemyślenie oraz określenie Twoich potrzeb to dla nas podstawa.

Następnie pozostaje tylko poszukać modelu, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Wystarczy wpisać odpowiednie parametry w wyszukiwarkę, a my pokażemy Ci dostępne oferty.

Jeżeli masz wątpliwości, czy znaleziony model rzeczywiście odpowiada Twoim oczekiwaniom, z chęcią Ci doradzimy oraz pomożemy w podjęciu  tej decyzji. Możesz również umówić się na jazdę próbną.

Nasze marki

Do Twojej dyspozycji udostępniamy 33 salony w całej Polsce. Zapewniamy profesjonalną opiekę i doradztwo na najwyższym poziomie.

Znajdź swój samochód
Volkswagen
Audi
Skoda
Bentley
Lamborghini
Porsche
Volkswagen
Samochody dostawcze