Z nami Twój samochód zyska drugie życie

Auto detailing, to usługa obejmująca kompleksowe czyszczenie pojazdu wraz z renowacją oraz konserwacją. Jest to złożony proces, który pozwoli na przywrócenie pełni walorów estetycznych Twojego używanego pojazdu.

CZYTAJ WIĘCEJ
Profesjonalna konserwacja

Auto detailing, to usługa obejmująca kompleksowe czyszczenie pojazdu wraz z renowacją oraz konserwacją. Jest to złożony proces, który pozwoli na przywrócenie pełni walorów estetycznych Twojego używanego pojazdu

Wyróżniamy dwa rodzaje detailingu:

DETAILING WENĘTRZNY

Polega na czyszczeniu i konserwacji wszystkich elementów powierzchni pasażerskiej i bagażnika.

DETAILING ZEWNĘTRZNY

Obejmuje powierzchnie lakierowane, koła, szyby i elementy chromowane.

Dokładna analiza auta

W naszych salonach pracują profesjonaliści, którzy uwielbiają detale. Każdy oddany pod opiekę samochód traktujemy indywidualnie. Zanim nasi specjaliści przystąpią do zabiegu, poddają oni pojazd dokładnej analizie, ponieważ zależy nam na prawidłowym ocenieniu jego stanu oraz dobraniu najlepszych metod i preparatów.

Nasz proces

Auto detailing krok po kroku

Faza I

Mycie i sprawdzenie karoserii

Zaczynamy od mycia i usuwania wszelkich luźnych zanieczyszczeń szkodliwych dla karoserii, które trzeba zlikwidować przed przystąpieniem do następnych etapów.

stan lakieru

Następnie sprawdzamy stan lakieru na samochodzie, badamy jego gładkość. Jeśli nawierzchnia lakiery okazuje się szorstka, dobieramy odpowiednie metody i podajemy go dokładnej korekcie.

Faza II

Polerowanie

Polerujemy samochód usuwając fizyczne niedoskonałości lakieru, czyli: wżery, rysy, plamy, oraz ślady oksydacji, dzięki czemu samochód odzyskuje blask.

Woskowanie

Na wypolerowany samochód nakładamy różnego rodzaju woski, które powodują tzw. efekt lustra, oraz tworzą powłokę ochronną, która zabezpieczy Twój samochód przed szkodliwymi zabrudzeniami i delikatnymi uszkodzeniami.

Znajdź dogodny termin i miejsce na autodetailing swojego samochodu.

Umów się na auto detailing