Skup samochodów

Skup samochodów

Sprzedaż samochodu, to bardzo często zajęcie wymagające wiele czasu i zaangażowania, zwłaszcza jeśli nie chcemy go odsprzedać za grosze. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy potrzebujemy sprzedać auto od ręki i nie mamy czasu na szukanie potencjalnego kupca, czy zamieszczanie ogłoszeń. Sytuacja taka może być podyktowana wieloma względami – osobistymi, finansowymi albo na przykład nagłym wyjazdem. Bardzo wiele osób nie wie, co zrobić, gdy znajdzie się w takim położeniu i ostatecznie zgadza się sprzedać samochód w cenie dużo niższej niż jego wartość.

Alternatywą w takich przypadkach jest skup aut używanych. Trudno jednak czasem znaleźć taki, który jest godny zaufania. Biorąc to pod uwagę i mając świadomość zapotrzebowania na tego rodzaju usługę, Porsche Inter Auto zdecydowało się wyjść klientom naprzeciw i zaoferować im skup samochodów transakcją bezgotówkową - pieniądze są wysyłane przelewem. Opcja ta pozwala na szybką sprzedaż samochodu w jednym z salonów PIA.

Skup pojazdów odbywa się za pomocą transakcji bezgotówkowej – nasi specjaliści przeprowadzają ekspertyzę i wyceniają samochód na konkretną sumę. Jeśli klient jest zainteresowany, dochodzi do odkupienia pojazdu. Klient otrzymuje przelew, PIA auto. Skup działający przy znanym dealerze samochodowym, to z całą pewnością większa gwarancja bezpieczeństwa transakcji oraz ceny – zależy nam, by wycena samochodów używanych była przeprowadzana na najwyższym poziomie, tak, by obie strony były zadowolone z efektów. Wierzymy, że oferując w PIA skup samochodów używanych zapewniamy naszym klientom najdogodniejsze warunki sprzedaży samochodu, dzięki czemu ostatecznie wracają do nas, by nabyć nowe auto.

Jedni decydują się na auto w rozliczeniu, inni wolą odsprzedać nam samochód i wybrać nowy dopiero po jakimś czasie. Popularna jest również zamiana auta używanego na nowe, co pozwala klientom na przyjechanie do skupu jednym samochodem i wyjechanie innym, dzięki czemu ani przez chwilę nie są pozbawieni środka transportu.

Taka strategia pozwala nam na ciągłą rozbudowę PIA Market. Skup aut w Porsche Inter Auto jest na chwilę obecną dostępny w siedemnastu salonach na terenie trzech województw: śląskiego, wielkopolskiego oraz mazowieckiego, w planach mamy już kolejne placówki.

Jakie pojazdy skupujemy? Nasz skup aut dotyczy wszystkich samochodów wyprodukowanych po roku 2000. Przyjmujemy modele różnych marek. Na chwilę obecną nasz skup używanych aut posiada w swojej ofercie samochody takich marek jak Skoda, Volkswagen, Audi, Porsche, BMW, Kia czy Mercedes. Jesteśmy w stanie rozważyć odkupienie każdego samochodu, wyprodukowanego po 2000 roku, który jest zadbany i w dobrym stanie – wystarczy odwiedzić najbliższy skup. Auta po przejściu dokładnego przeglądu trafiają do naszego komisu – PIA Market – a stamtąd z powrotem na ulicę. Skup samochodów to jeden z najlepszych pośredników pomiędzy kolejnymi użytkownikami. Z pozoru może się wydawać, że podobne zasady obowiązują w każdym komisie samochodowym, jednak PIA Market to komis prowadzony przez autoryzowanego dealera samochodów takich marek jak Porsche, Audi, Lamborghini czy Volkswagen – dbamy więc nie tylko o reputację PIA Market, ale również o reputację Porsche Inter Auto.

Motoryzacja to nasza codzienność, dlatego mamy świadomość tego, z jakiego powodu najczęściej sprzedawane są auta używane – zamiana samochodu na nowszy, czy większy model jest dla nas czymś oczywistym i zupełnie nas nie dziwi. Potrafimy zresztą docenić sprawny i zadbany samochód i nie wahamy się, by zaproponować za niego korzystną dla obu stron cenę.

Skup auta czy pozostawienie auta w rozliczeniu w PIA Market nie odbywa się na takich zasadach jak w innych, mniejszych komisach. Zależy nam nie tylko na pozyskaniu sprawnego auta za jak najniższą cenę, ale też na tym, by nawiązać z klientem relacje długoterminowe, które zaprocentują w przyszłości. Nasz skup aut jest tylko jednym z elementów całości – Porsche Inter Auto to salony samochodów nowych i używanych, ale też autoryzowany serwis wielu marek. Chcemy, by osoba, która raz skorzysta z naszych usług, pozostała z nami na dłużej – być może ktoś, kto raz wymieni u nas swoje auto i będzie zadowolony z transakcji, zdecyduje w przyszłości, by zostawiać wszystkie swoje samochody w rozliczeniu właśnie w PIA Market. Traktujemy przyszłościowo nasz skup – auto odkupione od klienta za korzystną dla obu stron cenę, idzie dalej w świat, a klient za uzyskaną gotówkę w ramach przelewu może dokonać zakupu kolejnego modelu. Istnieje wiele możliwości dla klienta, który posiada auto używane – zamiana na nowe, wykupienie samochodu przez nas w transakcji gotówkowej, czy też zamiana jednego używanego samochodu na inny – nasi pracownicy z przyjemnością doradzą i wskażą najkorzystniejsze opcje.

Kariera

Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że praca w Porsche Inter Auto niesie ze sobą nie tylko ciekawe wyzwania, ale również atrakcyjne perspektywy zawodowe.

Praca wśród ludzi pełnych pasji i wiedzy pozwoli Ci na rozwijanie zdobytych już kompetencji, a także odkrywanie nowych umiejętności.

Dobre warunki pracy, silnie inspirująca atmosfera to tylko część tego, co możemy Ci zaoferować jako pracodawca.

Aplikuj i przekonaj się sam/ sama!