Wyszukiwarka

Cena
Przebieg

Lamborghini

Marka Lamborghini dawno już stała się legendarna i została wyniesiona na szczyt najbardziej ekskluzywnych marek samochodowych na świecie. Właściciel, Ferruccio Lamborghini, na początku zajmował się wyłącznie produkcją ciągników rolniczych i dopiero jego sprzeczka z Enzo Ferrarim doprowadziła do stworzenia autorskiego modelu samochodu. W ten sposób, w 1963 roku powstał nie tylko legendarny 12-cylindrowy model Lamborghini 350 GTV, ale także przedsiębiorstwo Automobili Lamborghini S.p.A. założone przez samego Feruccio Lamborghini.

Trzy lata później pod szyldem marki wyszedł najbardziej znany, kultowy model Miura, dzięki któremu marka Lamborghini zyskała sławę. Kiedyś przyjmowane z ostrożnością i pewną dozą sceptycyzmu, wynikającego ze wcześniejszego doświadczenia przy produkcji traktorów, dzisiaj logo Lamborghini jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli na świecie. Ponad pięćdziesiąt lat tradycji, w połączeniu z ciągłym udoskonalaniem kolejnych modeli, sprawiły, że marka posiada wielu miłośników, zafascynowanych osiąganą przez nie prędkością oraz nietypowym, wyrazistym kształtem.

Porsche Inter Auto jako jedyny w Polsce dealer Lamborghini doskonale zdaje sobie sprawę, że za wizerunkiem musi podążać jakość, stąd też w warszawskim salonie zatrudnieni są tylko najlepsi specjaliści, doskonale zaznajomieni ze standardami marki i nastawieni na zadowolenie klienta.

salon Lamborghini

LAMBORGHINI WARSZAWA

Warszawa

LAMBORGHINI WARSZAWA

ul. Połczyńska 120b
00-347 Warszawa
tel.: 22 258 96 60

Salon: PN. - PT.: 9.00 - 18.00

Serwis: PN. - PT.: 9.00 - 18.00