Jazda próbna Bentley - Porsche Inter Auto Polska
jazda próbna

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń

Jazda próbna Bentley

Bentley to zdecydowanie jedna z najbardziej ekskluzywnych marek samochodowych na świecie. Jest synonimem luksusu. Miłośników marki nie brakuje również w Polsce. Zresztą nie trzeba być miłośnikiem Bentleya, by docenić ich ponadczasowy design oraz to, co kryje się pod maską.

Dla osób, które chciałyby znaleźć się w elitarnym gronie posiadaczy tej marki zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpośredniego kontaktu z samochodem, jaką daje jazda próbna. Bentley to samochód, o którym nie wystarczy przeczytać, żeby poznać jego możliwości należy usiąść za kierownicą i na własnej skórze przekonać się o tym jak wiele komfortu i ekscytacji dostarcza jazda samochodem tej marki.