Wyszukiwarka

Cena
Przebieg

Bentley

Od marzenia o aucie wyścigowym do synonimu luksusu – tak właśnie można w kilku słowach opisać markę Bentley. Gdy Walter Owen Bentley zakładał swoje przedsiębiorstwo, zależało mu przede wszystkim na tym, by stworzyć najlepszy samochód wyścigowy na świecie. Pierwszy model – Bentley 3 Litre powstał w 1919 roku, zaprezentowany światu został jednak dwa lata później.

Na pierwsze sportowe sukcesy nie trzeba było czekać długo, bo już w 1924, a następnie w 1927, samochody marki Bentley zatriumfowały w słynnym wyścigu w Le Mans. Pierwszym punktem zwrotnym w historii marki było zakupienie jej w 1931 roku przez Rolls-Royce’a, co skutkowało tym, że kolejne, powojenne modele Bentleya były właściwie usportowionymi wersjami Rolls-Royce’ów. Wszystko zmieniło się w 1998 roku, kiedy to Bentley został zakupiony przez Volkswagena i bardzo szybko zyskał renomę samochodu luksusowego.

Dzisiaj to jedna z najbardziej luksusowych i eleganckich marek na świecie, z czego doskonale zdaje sobie sprawę Porsche Inter Auto, czyli największy polski dealer – Bentley to jakość sama w sobie i trudno sobie wyobrazić, by prawdziwy miłośnik motoryzacji nie pragnął samochodu z logo tej marki. Mając to na uwadze, warszawski salon PIA oferuje nie tylko najlepsze modele, ale również idącą za jakością produktów, idealną obsługę – na klientów czekają profesjonalni sprzedawcy, gotowi porozmawiać i dokładnie objaśnić wszystkie szczegóły techniczne dotyczące samochodów marki Bentley.

Umów
jazdę testową

jazda próbna

Umów usługę
serwisową

usługi serwisowe

Newsletter

Zarejestruj się, aby otrzymywać aktualności ze strony

salon Bentley

Katowice

BENTLEY KATOWICE

ul. Drogowa Trasa Średnicowa 2
41-600 Świętochłowice
tel.: 668 042 081

Salon: PN. - PT.: 9.00 - 17.00

Serwis: PN. - PT.: 9.00 - 17.00

BENTLEY WARSZAWA

Warszawa

BENTLEY WARSZAWA

ul. Połczyńska 120b
00-347 Warszawa
tel.: 22 258 96 60

Salon: PN. - PT.: 9.00 - 18.00

Serwis: PN. - PT.: 9.00 - 18.00

Szanowni Państwo,

W związku z awarią po stronie operatora telefonicznego, serdecznie przepraszamy za utrudnienia w kontakcie z salonem i prosimy o ewentualny kontakt mailowy.
Operator pracuje nad usunięciem usterki.

Za utrudnienia przepraszamy.

schowaj
rozwiń