LEASING Skoda

Leasing Skoda

Skoda, to od lat jedna z najpopularniejszych marek samochodowych w Polsce – kiedyś spod szyldu marki wychodziły głównie samochody miejskie, dostępne na każdą kieszeń. Dzisiaj wśród oferowanych modeli można znaleźć zarówno nowoczesne pojazdy miejskie, jak i pełne dynamizmu samochody sportowe czy eleganckie auta terenowe. Marka wciąż się rozwija, dostosowując swoje samochody i ofertę do potrzeb i oczekiwań klientów.

Porsche Inter Auto, jako dealer marki Skoda doskonale rozumie tę zależność. Właśnie dlatego oferujemy naszym klientom różne rozwiązania finansowania samochodu – mamy świadomość faktu, że gotówka nie musi stanowić jedynej opcji zakupu. Oferowaną przez nas alternatywą jest kredyt lub leasing – Skoda jest dostępna w tych opcjach w trzech salonach Porsche Inter Auto (Kraków, Ruda Śląska oraz Poznań).

Kariera

Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że praca w Porsche Inter Auto niesie ze sobą nie tylko ciekawe wyzwania, ale również atrakcyjne perspektywy zawodowe.

Praca wśród ludzi pełnych pasji i wiedzy pozwoli Ci na rozwijanie zdobytych już kompetencji, a także odkrywanie nowych umiejętności.

Dobre warunki pracy, silnie inspirująca atmosfera to tylko część tego, co możemy Ci zaoferować jako pracodawca.

Aplikuj i przekonaj się sam/ sama!