LEASING Porsche

Leasing Porsche

Nabywanie samochodu dawno już przestało mieć formę transakcji gotówkowej – zwłaszcza, że trudno uznać zakup samochodu jako inwestycję. Stąd popularność różnych form finansowania zakupu dedykowanych rynkowi motoryzacyjnemu.

Poza kredytem interesującą opcją jest leasing, oferujący szereg korzyści. Wśród nich można wymienić:

- możliwość wymiany samochodu na inny po skończeniu umowy
- komfort rozwiązania - po podpisaniu umowy, klient otrzymuje zarejestrowane i ubezpieczone auto
- w przypadku przedsiębiorstwa, wpłatę początkową i raty leasingowe w całości można wliczyć w koszty uzyskania przychodu

Porsche to luksusowa marka, dająca wiele przyjemności z jazdy. Jako dealerowi tej marki zależy nam, by umożliwić naszym klientom zakupienie wymarzonego modelu. W tym właśnie celu oferujemy pakiety finansowe ułatwiające zakup samochodu. Kredyt lub leasing – Porsche można u nas sfinansować na oba te sposoby. Nasi eksperci z przyjemnością pomogą tak dobrać finansowanie, by spełniało wszystkie oczekiwania klienta.

Kariera

Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że praca w Porsche Inter Auto niesie ze sobą nie tylko ciekawe wyzwania, ale również atrakcyjne perspektywy zawodowe.

Praca wśród ludzi pełnych pasji i wiedzy pozwoli Ci na rozwijanie zdobytych już kompetencji, a także odkrywanie nowych umiejętności.

Dobre warunki pracy, silnie inspirująca atmosfera to tylko część tego, co możemy Ci zaoferować jako pracodawca.

Aplikuj i przekonaj się sam/ sama!