WYJĄTKOWY LEASING AUDI

WYJĄTKOWY LEASING AUDI

Dotychczas z oferty leasingu korzystać mogli wyłącznie przedsiębiorcy. Dzisiaj, leasing Audi możliwy jest również dla klientów indywidualnych. To tzw. leasing konsumencki – umożliwia on finansowanie samochodu poprzez leasing klientom prywatnym. Wszystkie salony Porsche Inter Auto posiadają kompleksową ofertę finansowania tak dla klientów biznesowych, jak i prywatnych. Pakiety dotyczą leasingu i kredytu, wszystkie zaś szczegóły, takie jak ustalenie ilości wszystkich rat czy sumy wkładu własnego, są dopasowywane indywidualnie do każdego klienta.

Jedną z głównych zalet leasingu nad kredytem jest możliwość wymiany samochodu na nowy po skończeniu się umowy leasingowej. Dzięki czemu, klient cały czas otrzymuje samochód o tym samym (lub wyższym) standardzie.

Kariera

Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że praca w Porsche Inter Auto niesie ze sobą nie tylko ciekawe wyzwania, ale również atrakcyjne perspektywy zawodowe.

Praca wśród ludzi pełnych pasji i wiedzy pozwoli Ci na rozwijanie zdobytych już kompetencji, a także odkrywanie nowych umiejętności.

Dobre warunki pracy, silnie inspirująca atmosfera to tylko część tego, co możemy Ci zaoferować jako pracodawca.

Aplikuj i przekonaj się sam/ sama!