Usługa serwisowa

Dziękujemy za zgłoszenie. Skontaktujemy się z Państwem w możliwie najszybszym czasie.

Usługa
Proponowany termin Imię i nazwisko Telefon E-mail Wiadomość

Umów się
na jazdę próbną

Serwis volkswagen

Odpowiedzialny kierowca dba o swój samochód, wiedząc, że lepiej zapobiegać niż leczyć. W Porsche Inter Auto też zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego mamy w naszej ofercie serwis Volkswagen, w którym pracują tylko profesjonalni serwisanci, znający się nie tylko na samochodach, ale przede wszystkim na samochodach marki Volkswagen. Oferowany przez nas serwis VW, to jednak nie tylko doświadczenie i solidność, ale też gwarancja oryginalnych części, a co za tym idzie - jakości.

Rozwiązaniem wartym rozważenia są również pakiety przeglądów Volkswagen, które przede wszystkim zapewniają stałość opłat i gwarancję jakości. Jak to działa? Wykupując jeden z pakietów przeglądów płacisz miesięczne raty przeglądowe i gdy dojdzie do usterki czy awarii, nie musisz się martwić o opłaty.

Nie należy też zapominać o tym, że Volkswagen to marka bardzo różnorodna, która posiada w portfolio zarówno samochody miejskie, sportowe czy crossowe, a także użytkowe. Między innymi, dlatego salony PIA oferują Serwis Volkswagen Użytkowe – usługę dedykowaną dla posiadaczy samochodów użytkowych. Czeka na nich dedykowana oferta wymiany oryginalnych części (piór wycieraczek, akumulatora czy tarcz i klocków) w dobrej cenie. Serwis VW użytkowe to jednak nie tylko oryginalne części, ale również tak, jak w przypadku samochodów osobowych, różnego rodzaju pakiety przeglądów. Po szczegóły – zadzwoń lub skontaktuj się mailowo.