Usługa serwisowa

Dziękujemy za zgłoszenie. Skontaktujemy się z Państwem w możliwie najszybszym czasie.

Usługa
Proponowany termin Imię i nazwisko Telefon E-mail Wiadomość

Umów się
na jazdę próbną

Serwis Skoda

Skoda, to jeden z najstarszych czeskich producentów samochodów, który stosunkowo wcześnie pojawił się na polskim rynku, dzięki czemu szybko zyskał wielu wielbicieli. Na chwilę obecną, mimo tego jak ogromny jest w tej chwili rynek samochodów, Skoda nadal jest zaliczana w Polsce do jednego z najpopularniejszych producentów. Mając to na uwadze, Porsche Inter Auto otworzyło na terenie naszego kraju trzy placówki dedykowane marce. Można w nich nie tylko nabyć nowy lub używany model Skody, ale również skorzystać z profesjonalnego, dedykowanego marce serwisu. Użytkownicy samochodów Skoda mogą skorzystać między innymi z pakietów przeglądów, czyli opłaconej z góry usługi, zapewniającej wszelkiego rodzaju naprawy, robociznę i oryginalne części, dzięki czemu przez okres trwania pakietu nie muszą się martwić kosztami przeglądów czy napraw.

Serwis Skoda w Porsche Inter Auto to usługa wykonywana przez wykwalifikowanych pracowników, zaznajomionych ze standardami marki. Zależy nam, by każdy klient mógł zostawić u nas swój samochód i z zadowoleniem go potem odebrać, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Szanowni Państwo,

W związku z awarią po stronie operatora telefonicznego, serdecznie przepraszamy za utrudnienia w kontakcie z salonem i prosimy o ewentualny kontakt mailowy.
Operator pracuje nad usunięciem usterki.

Za utrudnienia przepraszamy.

schowaj
rozwiń