Usługa serwisowa

Dziękujemy za zgłoszenie. Skontaktujemy się z Państwem w możliwie najszybszym czasie.

Usługa
Proponowany termin Imię i nazwisko Telefon E-mail Wiadomość

Umów się
na jazdę próbną

Serwis Bentley

Bentley to jedna z najbardziej luksusowych marek na świecie – to, co ją cechuje to elegancja, płynność jazdy i wygoda. Wśród pojazdów tej marki znajdują się zarówno modele limuzyn, jak i dużych samochodów sportowych. Wiemy jak wielkie znaczenie dla posiadaczy samochodów tej marki mają komfort i poczucie elitarności, dlatego w Porsche Inter Auto, serwis Bentley jest w pełni profesjonalny. Posiadamy najlepszych specjalistów, wyszkolonych specjalnie pod kątem samochodów marki Bentley, dzięki czemu potrafią oni właściwie zareagować na każdą usterkę, ale też profesjonalnie doradzić klientom.

Porsche Inter Auto jako dealer marki Bentley, dba również o to, by wszelkie przeglądy techniczne, czy okresowe odbywały się na najwyższym poziomie i zgodnie z najściślejszymi wytycznymi marki. A wszystko to przy użyciu specjalistycznych narzędzi i urządzeń oraz z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych. Zależy nam na tym, by nasi klienci, będący użytkownikami pojazdów marki Bentley, bez obaw oddawali nam do serwisu swoje samochody, nie martwiąc się o to, czy znajdują się one w dobrych rękach.

Szanowni Państwo,

W związku z awarią po stronie operatora telefonicznego, serdecznie przepraszamy za utrudnienia w kontakcie z salonem i prosimy o ewentualny kontakt mailowy.
Operator pracuje nad usunięciem usterki.

Za utrudnienia przepraszamy.

schowaj
rozwiń