Jazda próbna Audi - Porsche Inter Auto Polska
jazda próbna

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń

Jazda próbna Audi

Korzystając z konfiguratora, czytając specyfikację samochodu oraz rozmawiając o jego parametrach z doradcą można poznać samochód. Można porównać go z innym modelem lub marką.

A jednak, nie da się w ten sposób ocenić komfortu jazdy i ogólnego zadowolenia z prowadzenia danego samochodu. Nic nie jest w stanie zastąpić bezpośredniego kontaktu człowieka z samochodem. Wierzymy, że to właśnie możliwość przetestowania pojazdu daje klientowi najpełniejszy obraz, zwłaszcza, jeśli taką przejażdżkę uzupełnia komentarz doradcy - na bieżąco odpowiadający na pytania i odsłaniający nieodkryte przez nas funkcjonalności samochodu.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z samochodem i skorzystania z możliwości, jaką jest jazda próbna – Audi to nowoczesna marka, której zależy na wygodzie i zadowoleniu klienta, my zaś robimy wszystko, by podążać za jej standardami.