Jazda próbna

Dziękujemy za zgłoszenie. Skontaktujemy się z Państwem w możliwie najszybszym czasie.

Imię i nazwisko Telefon E-mail Proponowany termin Wiadomość

Umów się
na usługę serwisową

Jazda próbna Audi

Korzystając z konfiguratora, czytając specyfikację samochodu oraz rozmawiając o jego parametrach z doradcą można poznać samochód. Można porównać go z innym modelem lub marką.

A jednak, nie da się w ten sposób ocenić komfortu jazdy i ogólnego zadowolenia z prowadzenia danego samochodu. Nic nie jest w stanie zastąpić bezpośredniego kontaktu człowieka z samochodem. Wierzymy, że to właśnie możliwość przetestowania pojazdu daje klientowi najpełniejszy obraz, zwłaszcza, jeśli taką przejażdżkę uzupełnia komentarz doradcy - na bieżąco odpowiadający na pytania i odsłaniający nieodkryte przez nas funkcjonalności samochodu.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z samochodem i skorzystania z możliwości, jaką jest jazda próbna – Audi to nowoczesna marka, której zależy na wygodzie i zadowoleniu klienta, my zaś robimy wszystko, by podążać za jej standardami.

Szanowni Państwo,

W związku z awarią po stronie operatora telefonicznego, serdecznie przepraszamy za utrudnienia w kontakcie z salonem i prosimy o ewentualny kontakt mailowy.
Operator pracuje nad usunięciem usterki.

Za utrudnienia przepraszamy.

schowaj
rozwiń